Autor:

bobby6

Utworzono:

01.06.2015

W niedzielę 31.05. 2015 Spółdzielca pokonał rywala z Wojsławic w stosunku 2:1 (1:0). Było to kolejne wyjazdowe zwycięstwo naszej drużyny. Niestety podobnie jak w poprzednim meczu w Gorzkowie gra Spółdzielcy mogła pozostawiać wiele do życzenia. W 10 minucie po dośrodkowaniu Łukasza Lechowskiego , Paweł Droń zamknął akcję i ładnym strzałem głową wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Spółdzielca przeważał przez całe spotkanie, a gospodarze ustawiwszy się na swojej połowie boiska grali za pomocą długich podań. Jedyne zagrożenie jakie stwarzali pod naszą bramką wynikało ze stałych fragmentów gry. Druga połowa rozpoczęła się po naszej myśli, gdyż Leon został sfaulowany w polu karnym i sam wymierzył sprawiedliwość strzelając pewnie z 11 metrów. Potem przez długie minuty nic interesującego nie działo się na boisku. Na 10 minut przed końcem meczu, gracz Vojsławii oddał strzał życia i z ponad 20 m pokonał bramkarza gości. Należy zauważyć, iż było to jedyne celne uderzenie gospodarzy w tym meczu. Spółdzielca nie wykorzystał wielu wyśmienitych okazji do podwyższenia rezultatu rażąc nieporadnością i niedokładnością w swoich poczynaniach. Do zakończenia rywalizacji w chełmskiej A klasie pozostały 3 kolejki, przy czym w najbliższej 07.06. nasza drużyna będzie pauzowała. 14.06 zmierzymy się z Orłem Srebrzyszcze w kolejnym wyjazdowym spotkaniu, a nasze zmagania w tym sezonie zakończymy na swoim boisku rywalizując z Bugiem Hanna w dniu 21.06. 2015.