Autor:

Emil Mikulski

Utworzono:

19.09.2014

W Różance 14.09.2014 na stadionie "EKO Arena" został rozegrany mecz dwóch najlepszych jak do tej pory zespołów chełmskiej A-klasy międzyEKO Różanką a Vojsławią Vojsławice.

Mecz zakończył się remisem 2:2. Z takiego wyniku z całą pewności nie mogąbyć zadowolenigospodarze spotkania, gdyż to oni całymecz przeważali, nie dając pograć drużynie z Vojsławi. Gra toczyła się praktycznietylko na połowie drużyny gości. Pierwsza bramkęw meczu strzelił Mateusz Chwedoruk po bardzo dobrej dwójkowej akcji Alana kociuby z Michałem Kuczyńskim na prawym skrzydle rozklepali drużynęgościi będąc jużpolu karnym Vojsławi decydujące podanie wzdłuż pola karnego zagrał Michał Kuczyński gdzie piłka dotarłado wspomnianegoMateusza Chwedoruka a ten pewnym strzałemwpakował piłkędo siatki.Druga bramka padła w 27 minucie po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Alana Kociubęnajwiększym sprytem w polu karnym wykazał się PatrykBłaszczuk i po niewielkim rykoszecie wpakował piłkędo bramki. Ekipa z Różanki osiągnęłataką przewagępo tych dwóch bramkach że drużynęz Vojsławi stać było na wybijanie piłki aby przed siebie.Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla EKO. Po przerwie obraz gry nie zmienił siępraktycznie wcale, Różanka nadał przeważała i stwarzała sobie sytuacje za sytuacja alebrakowało skuteczności, najwięcejtak zwanych setek miał Kamil Celiński ale niestety nie udało mu sięich wykorzystać, co zemściło się niestety na drużynie gospodarzy, pierwszą z dwóch bramek dlaVojsławi strzelił w 80 min Damian Psiuk po idealnym wręcz strzele z 20 metrów umieścił piłkętuż obok słupka bramkarza EKO Macieja Kościuszyk. Druga bramka dla gości strzelił Ernest Kaznowskipo identycznej wręcz akcji jak przy pierwszej. Drużyna gospodarzy próbował jeszcze wygrać ten mecz bo na to zasługiwał ale niestety im to się nie udało. Po tym spotkaniu prowadzenie w tabeliniestety stracił drużyna EKO Różanki na rzecz własnie drużyny Vojsławi Vojsławice. Za tydzień drużynie EKO wypada akurat pauza natomiast za dwa tygodnie podejmą u siebie drużynę Orzeł Srebrzyszcze.